PRAKTICKÉ informace

PRAKTICKÉ INFORMACE – PODMÍNKY VÝCVIKU   //    MOŽNOST OCHUTNÁVKY ZDE

lektorka: Raffaella Mayana Romieri (Vídeň, Rakousko)
certifikace: certifikát IIVR – International Institute of Visualization Research

výcvik je veden v angličtině a tlumočen do českého jazyka
výcvik je velice intenzívní – je maximálně pro 14 účastníků

1. výcvik: duben 2016 – říjen 2018 – PROBÍHÁ, přihlášky uzavřeny
2. výcvik:  listopad 2016 – únor 2019 – PROBÍHÁ, přihlášky uzavřeny

Zájemci o další výcvik, prosím pište na marketa.krausova@gmail.com

POŽADAVKY NA ÚČASTNÍKY

Výcvik probíhá v 9 částech během 3 let. Skupina je uzavřenou vyvíjející se jednotkou. Proto základními požadavky na účastníka jsou závazek záchování kontinuity a ochota vydat se do hlubokých procesů.
Vynechání jedné části znemožňuje další pokračování ve výcviku. Po rozhodnutí lektorky je možné zameškanou část doplnit 3 individuálními  sezeními s lektorkou, což je možné maximálně jednou za výcvik. Vyjímečně a pouze se souhlasem  lektorky  je možné výcvik přerušit  a pokračovat s následnou skupinou později.
Po dokončení třetího roku obdržíte certifikat IIVR (Mezinárodní institut pro výzkum vizualizace) a stáváte se certifikovaným průvodcem hlubinné imaginace.
Výcvik se uskuteční při min. počtu 9 účastníků. Pokud se toto minimum nenaplní, zaplacená záloha/platba školného se vrací v plné výši. Max. počet účastníků je 14.

MÍSTO
Mlýn Kostřata, Myštice, www.kostrata.cz
Výcvik probíhá v příjemném rodinném penzionu, kde je k dispozici bazén, sauna a nádherná příroda kolem – Mlýn je zasazen v lesích u potoka a nedaleko je také veliký rybník.

CENA 
roční školné 36.000 Kč,  jeden blok / 12.000 Kč – tato cena je snížená a platí výjimečně v ČR. Standardní cena stanovená IIVR je 1.800 EUR / rok (50.000 Kč.) a platí ve všech zemích včetně Polska.
plus ubytování & plná vegetariánská. penze (660 Kč / den)

PŘIHLÁŠKA
Přihláška zde ke stažení, případně pište na marketa.krausova@gmail.com.
Součástí přihlášky je motivační dopis, kde můžete uvést životní historii, jak se cítíte v životě, v rodině, v práci, s přáteli, vaše sny a vize, minulé události, které byste chtěl/a hlouběji prozkoumat a především popiště vaši motivaci k výcviku.Tyto informace jsou důvěrné a jsou pouze pro lektorku a její práci při výcviku. Tento dopis pište pokud možno v angličtině i třeba jen jednoduché angličtině. Pokud v češtině, pak max délka je jedna NS – tedy 1800 znaků včetně mezer. Přihlášku pak zašlete na adresu uvedenou na formuláři.
Potvrzení vaší přihlášky obdržíte emailem spolu s číslem účtu, kam zaslat zálohovou platbu. Vaše přihláška je platná, jakmile obdržíme zálohovou platbu.

PLATBA – ceny zde uvedené platí pro první výcvik a jsou zaváděcí, pro následné výcviky budou platit ceny nové
Při přihlášení se hradí zálohová platba 9000,- Kč, která vám bude odečtena z poslední platby školného.
Školné se hradí v ročních platbách: Roční platba je  splatná  vždy 2 měsíce  před  začátkem prvního  bloku  výcviku v daném ročníku.  Platbu je možné rozložit do 3 plateb se splatností vždy měsíc před každým blokem s navýšením 5%. Tuto možnost rozložení platby je nutné předem dohodnout s organizátorkou.
Storno podmínky: V případě zrušení účasti dříve než 3 měsíce před začátkem výcviku se vrací zálohová platba snížená o manipulační poplatek 1.000 Kč. Později se zálohová platba nevrací. Při nedokončení / přerušení výcviku se školné nevrací.

SEMINÁŘE PRO OCHUTNÁNÍ