knihy

KNIHY

V češtině vyšlo:

176562_bigOSOBNÍ TOTEM  – Eligio Stephen Gallegos

Zvířecí imaginace, čakry a psychologie
Vydalo nakladatelství Maitrea, 2012

Autor vypráví příběh o objevování čakrových silových zvířat, která jsou základem pro terapeutický model známý jako Personal Totem Pole Process© (Proces osobního totemu), coby mezinárodně uznávaný obor s praktikujícími po celém světě.

http://www.maitrea.cz/nakladatelstvi/osobni-totem

 

V angličtině doporučujeme:

Sérii příběhů pro Vnitřní Dítě vydaných nakladatelstvím Moon Bear Press, 2013 – 2015

41sLwOiClSL._SX331_BO1,204,203,200_NOTHING IS NOTHING (Nic je Nic) – Eligio Stephen Gallegos

Poznejte Davida, chlapce školou povinného a jeho přátele: Gordyho, Slona, Dědečka, Medvědího Muže, Mořského Muže a Delfína. Staňte se součástí jejich dobrodružství, a nechte se vyživit jejich příběhy.

Je to první ze série knih pro Vnitřní Dítě, která zkoumá a pojmenovává jak školní vzdělání formuje děti, aby se staly poslušnými na úkor vlastní celistvosti a jedinečnosti. Ukazuje jak je toto udržováno rodinami, společností, školami a zaměstnáním.
Kniha k dostání zde.

 

41Ud6lwKM2L._SX331_BO1,204,203,200_SOMETHING IS SOMETHING (Něco je Něco) – Eligio Stephen Gallegos

Something is Something (Něco je Něco) je druhou knihou ze série příběhů pro Vnitřní Dítě. Navazuje na Davidova dobrodružství v knize Nothing is Nothing (Nic je Nic).
Poté co se David učil od Dědečka, Medvědího muže, Delfina a samozřejmě od Slona, se vrací do svého domova a zjišťuje, že má malou sestru Cornélii. Vrací se včas, aby zachrínil její vztah k hlubinné představivosti? Jak jí s tím může pomoci? A co může naučit Cornélie Davida? Podívej se jaký byl Davidův návrat domů a spolu s ním poznávej jeho úžasnou sestřičku Cornélii.

Kniha k dostání zde.