PRVNÍ VÝCVIK DEEP-IMAGERY v ČR

NOVINKA – FESTIVAL ZVÍŘAT 2017 – klikni zde

PRVNÍ VÝCVIK v ČR

DEEP IMAGERY – PROCES OSOBNÍHO TOTEMU       //      MOŽNOST OCHUTNÁVKY ZDE

Autorem této metody je doktor psychologie a psychoterapeut Stephen Gallegos (USA).

Jde o způsob vypořádání se s těžkými životními situacemi z minulosti i přítomnosti a způsob seberozvoje. Tento terapeutický přístup je orientován v první řadě na tělo, pocity a emoce a až v druhé řadě na rozumové pochopení.

Gallegos se z velké části inspiroval přístupem a prací severoamerických Indiánů, proto tuto metodu pojmenoval Personal Totem Pole Process® (proces osobního totemu). Totem zde zobrazuje jednotivé ČAKRY – energetická centra, která souvisejí s jednotlivými oblastmi našeho života. Jde o komplexni přístup k lidské bytosti a navrací nám celistvost, integritu a vnitřní autoritu. Termín “Deep Imagery” nese esenci této práce: přivádí nás k hlubokému poznání nejvnitřnějších rovin nás samých.

DEEP IMAGERY je jedinečnou kombinací tří různých přístupů a pohledů:

❉ Teorie aktivní imaginace, kterou zavedl Dr. C.G. Jung
❉ Východních filosofií, které vnímají lidskou bytost jako systém vzájemně propojených energií nebo čaker
❉ Přístupu severoamerických Indiánů a jejich praktik mluvení s a učení se od zvířat

VÝCVIK DEEP IMAGERY – HLUBINNÉ IMAGINACE vás vezme na intenzívní cestu poznání toho, kým skutečně jste a vybaví vás schopností a dovednostmi, abyste mohli tímto procesem provádět druhé – stane se z vás certicikovaný průvodce.

Výcvik je certifikován IIVR – Mezinárodním institutem pro výzkum vizualizace, USA.

Výcvik nabízí velmi intenzívní sebezkušenostní a současně vysoký výukový standard, je zaručen dostatečný prostor a čas na individuální proces každého. Toto umožňuje pouze malá skupina max. 14 osob s podporou 3 členného týmu. V tomto je výcvik jedinečný a exkluzivní. Těšíme se na vás.

SEMINÁŘE PRO OCHUTNÁNÍ